همکاران گرامی، دوستان عزیز؛
مفتخر هستیم که از طرف کمیته برگزار کننده هشتمین سمینار سراسری هموفیلی و سایر اختلالات انعقادی، صمیمانه از شما دعوت نماییم تا در این سمینار که از تاریخ 28 الی 30 فروردین ماه سال 1398 در هتل المپیک که با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران و کانون هموفیلی ایران با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مراکز تحقیقاتی و سازمان های مرتبط برگزار می گردد شرکت نمایید.
طبق رسم سالیان گذشته، تلاش خواهیم نمود تا بالاترین کیفیت علمی و مشارکت همه جانبه همکاران را به منصه ظهور برسانیم. کمیته علمی برنامه ای را سازماندهی نموده است که تمامی حوزه های کلیدی هموفیلی و سایر اختلالات انعقادی در آن پوشش یافته و سعی خواهد شد تا ارتباط دوجانبه ای بین متخصصین این حوزه برقرار گردد.
به گمان ما برگزاری منظم و باشکوه سمینار هموفیلی و سایر اختلالات انعقادی ایران نقطه عطف همه فعالیت های علمی و حرفه ای متخصصین این حوزه محسوب می شود. از این رو، امیدواریم شاهد حضور تمامی شما عزیزان در این رویداد بزرگ علمی در کشور باشیم. منتظر حضور شما همکار گرامی در هشتمین سمینار سراسری هموفیلی و سایر اختلالات انعقادی ایران هستیم تا با یاری هم، این گردهمایی را به موفقیت و وحدتی بزرگ برای جامعه هموفیلی و سایر اختلالات انعقادی تبدیل نماییم. باور داریم که این سمینار را ارزشمند و لذت بخش خواهید یافت.
منتظر دیدارتان هستیم

1
2
icch
17april
44  33 22